Piyasadaki En İyi Fön Makinesi Hangisi? Çok Satan 6 Model

Piyasadaki En İyi Fön Makinesi Hangisi? Çok Satan 6 Model

en iyi fön makinesi

Evde saçlarıma ne yaparsam yapayım kuafördeki gibi olmuyor, onlar kurutunca bile daha güzel gözüküyor diye düşünüyorsanız yanlış fön makinesi kullanıyorsunuz demektir. Yıllarca küçük ev aletlerinde öncü firmaların piyasaya satışa sundukları saç kurutma makineleri ile saça şekil vermeye çalıştık. Kuaförler tarafından kullanılan profesyonel fön makinelerini ancak kuaför aracılığıyla ya da kuaför malzemeleri satan yerlerden temin edebilmek mümkündü.

Son zamanlarda özellikle online satış sitelerinin devreye girmesiyle kuaför malzemelerine herkesin erişimi kolaylaştı. Bunun sonucunda da saç kurutma makinelerine mecbur kalma devri sona erdi. Tabiki amacınız sadece saç kurutmaksa bilinen markaların çok başarılı saç kurutma makineleri mevcut. Fakat saçlarıma evde kolayca şekil vermek, yorulmadan fön çekmek istiyorum ve bunları kısa sürede yapmak istiyorum diyorsanız iyi bir fön makinesi satın almalısınız. Sizler için en iyi fön makinesi hangisi sorusuna cevap aradık. Kullanıcı yorumları, bilinirlik, marka güvencesi, öne çıkan özelliklerini inceledik ve en iyi 6 fön makinesi modelini detaylarıyla yazdık.

Piyasadaki En İyi Fön 6 Makinesi

Parlux 385 Power Light Ionic & Ceramic

parlux 385
Profesyonel fön makineleri içerisinde kendini kanıtlamış bir marka Parlux. Klasik saç kurutma makineleri saçı kurutarak nemini kaybetmesine yol açar. Parlux 385 iyonik özelliği sayesinde fön sonrası saçın nem dengesini korur. 2150 W’lık güçlü motoru ile saçınıza kolayca şekil vermenizi ve 3-5 dakika gibi bir sürede hızlıca kurutmanızı sağlar. Parlux 385 Ceramic & Ionic modeli oldukça hafiftir ve kolay kullanım olanağı sunar. Fön makinesinin 2 sıcaklık, 2 hız ve hızlı soğutma ayarı mevcut. Mor, kırmızı, yeşil, pembe gibi canlı renk seçenekleri ise saç kurutma makinesinin alışılmış görüntüsünden farklı bir alternatif sunuyor. Parlux 385 modelin piyasa fiyatı 450 TL.

Elchim 3200

elchim-en-iyi-fon-makinesi
Elchim Profesyonel saç ekipmanları alanında kendini kanıtlamış, tam 48 ülkede satış ağı bulunan bir İtalyan firması. Elchim 3200 modeli 1800 Watt gücüyle saçınıza zarar vermeden hızlı ve kolay şekil vermenizi sağlar. 4 sıcaklık, 1 soğuk üfleme ve 2 hız ayarına sahiptir. Isı ve hız ayarları sayesinde özel saç tipiniz ve stil gereksinimleriniz için mükemmel sıcaklık / hız kombinasyonunu seçmenizi sağlar. Elchim 3200 model fön makinesini online satış sitelerinde kolayca bulabilirsiniz. Elchim 3200 profesyonel fön makinesinin fiyatı 390 TL.

Turbobella ion9000

Profesyonel fön makineleri içinde en iyilerden ve kolay ulaşılabilir bir marka Turbobella. İyonizer teknolojisi sayesinde kurutma sonrası saçınızda oluşan statik elektriği önlüyor.
2700 Watt motoru ile piyasadaki en güçlü performansa sahip fön makinelerinden biri. Güçlü motoru sayesinde saçınıza çok kısa sürede fön çekebilmenizi sağlıyor. 2 hız ayarı, 2 sıcaklık ayarı, 1 diffüzör başlık (vigo) ve çift fön başlığına sahip ion9000 model fön makinesinin fiyatı 229 TL.

Ventoso V3 Megaturbo 5500

ventoso v3 en iyi fön makinesi
2500 Watt gücüyle Profesyonel İtalyan AC motora sahip Ventoso V3 ile saçlarınıza kısa sürede kolayca şekil verebilirsiniz. Yerli bir firma olan Ventoso’nun ürettiği tüm fön makinelerinin parçaları İtalyan menşeli. Motoru oldukça güçlü olduğu için sadece kurutma ile bile saçlar daha dolgun ve bakımlı görünüyor. Çift fön başlığı, 2 sıcaklık, 2 hız bir de şok soğutma özellikleri var. Ses seviyesi ise 70,2 db. Ventosu’nun en önemli artısı ise kolay ulaşılabilir müşteri hizmetleri servisi. Herhangi bir arıza yaşadığınızda sorununuza kısa sürede çözüm sağlıyorlar. Ventoso V3 Fön Makinesin fiyatı 160 TL.

Nitro 8680 Professional 2200W

2200 Watt güçlü motora sahip Nitro 8680 profesyonel kullanım için tasarlanmış olup, bireysel kullanıma da uygundur. 2 hız ayarı, 2 sıcaklık seviyesi, soğuk üfleme düğmesi ve çift fön başlığına sahiptir. Satış fiyatı 170 TL’dır.

Etap 3200 Plus


İtalyan AC Motora sahip Etap fön makineleri içinde en çok satan modeli 3200 Plus. Uygun fiyatıyla öne çıkan fön makinesi diğerleri gibi profesyonel ve bireysel kullanıma uygun. 2400 W motor gücünde olan ürün 3 farklı ısı, 2 farklı hız ayarı ve hızlı soğutma tuşuna sahip. Etap 3200 fön makinesinin fiyatı 109 TL.

Yorum Yazarak Katkıda Bulun